HYGIENA VZDUCHU

OKAMŽITÁ DEZINFEKCE VZDUCHU A PROSTOR

Jednorázová likvidace virů a bakterií přípravkem HC 30L

pomocí velkokapacitních, přenosných elektrických a  mechanických rozprašovačů vyrábějících studenou mlhu. Účinnost okamžité dezinfekce vzduchu a prostor je 4-8 týdnů, pokud v průběhu této doby nedojde ke kontaminaci ošetřených prostor. Pomocí vysoce kvalitních německých materiálů, dojde k likvidaci virů jako je SARS, HIV, Hepatitis B+C, H5N1/H1N1, bakterií Escherichia Coli, Pseudomonas, Enterococci, Staphylococcus, Listeria, Salmonellae, Proteus, Shigellae, MRSA a mnohých dalších.

TRVALÁ HYGIENA VZDUCHU A PROSTOR

Trvalá dekontaminace vnitřního vzduchu a povrchů

Výzkumy ukázaly, že viry a bakterie, mohou zůstat na povrchu až 72 hodin.
Přístroje na trvalou dezinfekci atomizují H2O2 na aerosoly, které díky částečné kompenzaci tlaku, 

pronikají do nejmenších rohů a zákoutí prostor. 


Dezinfekci realizujeme pomocí přístrojů vytvářejících studenou mlhu:


1) PŘENOSNÉ PŘÍSTROJE - pomocí těchto přístrojů odstraňujeme viry a bakterii v jednotlivých místnostech a chodbách kancelářských budov, škol, hotelů, restaurací, provozoven, domů, bytů a dalších prostor.

2) MOBILNÍ PŘÍSTROJE - velkoplošná dezinfekce výrobních prostor, hal, administrativních budov atd. 

Dezinfekce přenosnými a mobilními přístroji je aplikována naší firmou opakovaně nebo je možné    po první aplikaci přístroje dodat zákazníkovi, který si po proškolení dezinfekci může provádět sám nebo jeho proškolení zaměstnanci. 

3) INTELIGENTNÍ ZABUDOVANÉ TECHNOLOGIE - individuální řešení dle potřeb zákazníka 

Způsob trvalé dezinfekce je zvolen vždy individuálně, na základě provedeného posouzení skutečného stavu prostor a požadavků zákazníka.

Všechny typy trvalé dezinfekce jsou realizovány bez nutnosti opuštění prostoru, bez omezení pohybu lidí i zvířat a nedochází ke srážení aerosolu na površích a zařízeních.

VÝHRADNÍ ZASTOUPENÍ NĚMECKÉ SPOLEČNOSTI        

SE 60 LETÝMI ZKUŠENOSTMI

https://www.beil-luftbefeuchtung.de/